Rozumiejąc i wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferuję rehabilitację prowadzoną w warunkach domowych.

Prowadzenie fizjoterapii w miejscu zamieszkania daje możliwość podjęcia natychmiastowego działania leczniczego, co ma kluczowe znaczenie w większości przypadków.

Rehabilitacja w warunkach domowych kierowana jest do pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi, urazowymi i neurologicznymi, którzy z powodu unieruchomienia, bólu lub złego stanu zdrowia nie mają możliwości udać się do gabinetu, ale również do tychz powodu braku czasu i natłoku pracy cenią sobie taką formę rehabilitacji. 

Państwa, którzy z powodu braku czasu i natłoku pracy cenią sobie taką formę rehabilitacji. Jest to korzystne, gdyż oszczędzamy czas potrzebny na dojazd oraz związane z tym koszty.
Przychodząc do Państwa domu poświęcam czas wyłącznie jednemu pacjentowi, dzięki temu terapia zaplanowana dla każdego pacjenta indywidualnie, daje szybsze efekty.
Pacjenci, którzy korzystają z takiej formy rehabilitacji, mają silniejszą motywację do ćwiczeń, ponieważ dom jest ich naturalnym środowiskiem dzięki czemu rehabilitacja odbywa się w warunkach dla nich przyjaznych i bezstresowych.

Wychodząc z ofertą rehabilitacji i pomocy fizjoterapeutycznej w miejscu zamieszkania osób starszych reFORMA stwarza także możliwość lepszej pracy nad czynnościami dnia codziennego. Uczę seniorów prawidłowych, zdrowych zachowań. 
Dodatkowo reFORMA gwarantuje atrakcyjne ceny oraz pakiety zabiegów.

Dla pacjentów korzystających z ulgi rehabilitacyjnej oraz dla wszystkich zainteresowanych wystawiam faktury.

  

 .