Masaż gorącymi kamieniami

Oferuję Państwu masaż korzystający z dodatkowego bodźca termicznego, potęgującego standardowe zabiegi relaksacyjne.
Historia masażu sięga tysięcy lat począwszy od tradycji Rdzennych Amerykanów po medycynę Dalekiego Wschodu. Współcześnie uważa się, że gorące kamienie mają w sobie wielką moc, która odpowiednio użyta ma pozytywne działanie na nasz organizm.
Zabieg ten pozwala redukować stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Przyjemne ciepło kamieni oraz ich satynowa tekstura, w kontakcie z Państwa skórą działają kojąco na zmysły. Uwaga kieruje się na relaks, przyjemność, regenerację ciała i umysłu.

Na czym polega?
Jest to zabieg relaksacyjny, łączący tradycyjne techniki masażu z użyciem gorących kamieni.
Do zabiegu podgrzewane są one w przystosowanych do tego podgrzewaczach. Dzięki bazaltowi, z którego są wykonane, utrzymują ciepło zarazem intensywnie oddając je ciału.
Zestaw kamieni różnej wielkości pozwala na kompleksowy masaż całego ciała.  Jako dopełnienie masażu kamieniami, stosuję manualne techniki masażu relaksacyjnego, każdorazowo przygotowując kolejne partie Państwa ciała do docelowego masażu gorącymi kamieniami.
  

 .