Masaż stanowi integralną część fizjoterapii, oraz jest jednym
z najprzyjemniejszych zabiegów leczniczych.

Znajdź czas dla siebie!

Obecnie bóle kręgosłupa i schorzenia układu ruchu stanowią plagę społeczną. Jesteśmy narażeni na wiele niekorzystnych czynników:

  • pozycja siedząca podczas wykonywania pracy,
  • wymuszone i nienaturalne pozycje ciała,
  • brak ruchu,
  • zaburzenia psychofizyczne,
  • urazy przeciążeniowe układu kostno – stawowego.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że kręgosłup nie wytrzymuje obciążeń z nimi związanych. Współczesny styl życia, stresująca praca, natłok obowiązków rodzinnych, którym coraz trudniej sprostać, przysparzają nam coraz więcej sytuacji stresowych.
Wraz z upływem czasu stres kumuluje się w naszym organizmie, min. w szyi – w tej części ciała zaczynamy czuć coraz większe napięcie i sztywność. To wpływa na cały organizm. Staje się on mniej zdolny do regeneracji. Nie umiemy sobie poradzić z bólem, jesteśmy ciągle przemęczeni i ciężko nam się zrelaksować. Wraz z upływem czasu, w przyszłości może to prowadzić do negatywnych skutków, m.in.  szybszego zwyrodnienia kręgów.

Dlatego powinnyśmy zacząć temu przeciwdziałać, znaleźć czas dla siebie i poddać się jednej z najbardziej znanych i efektywniejszych metod profilaktyki, leczenia oraz relaksacji jaką są masaże.

Masaż jest doskonałym sposobem na rozluźnienie i stabilizację obszarów spiętych, zblokowanych bólem. Przywraca zdrowie fizyczne oraz równowagę psychiczną. Jest najbardziej naturalnym, a jednocześnie efektywnym sposobem na osiągnięcie maksymalnego relaksu, odzyskanie sił witalnych i sprawności, zlikwidowanie napięć i bólu. 

Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już dziś!

Masaże wykonuje na profesjonalnym oraz komfortowym stole do masażu, przy użyciu naturalnych oliwek, balsamów, oraz specjalistycznych kosmetyków najwyższej jakości produkowanych przez najlepszych polskich producentów.

Co najważniejsze zabiegi wykonuje w zaciszu twojego domu lub np. miejscu pracy czy treningu.

Nie musisz udawać się do gabinetu, to ja przyjadę do Ciebie! Będziesz mógł się zrelaksować po ciężkim dniu i cieszyć się relaksem w zaciszu własnego domu po wykonanym zabiegu.

Stale staram się dopasować do Państwa oczekiwań, dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne traktowanie zgodnie
z potrzebami.

  

 .