Dyplomowany masażysta i fizjoterapeuta mgr. Przemysław Gągała

Jestem absolwentem  Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wydziału Medycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach gdzie ukończyłem kierunek fizjoterapia z tytułem Magistra.

Posiadam doświadczenie w masażu i fizjoterapii zdobyte na oddziałach  w Polsce oraz 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy z osobami niepełnosprawnymi po urazach kręgosłupa w Wielkiej Brytanii. Obecnie poza własną działalnością współpracuję z NZOZ Euromed w Wieliczce przyjmując tam pacjentów. 

 Poza praktyczną pracą zawodową mam przyjemność być wykładowcą przedmiotów: masaż i fizykoterapia.

Cały czas czynnie doskonalę się na kursach z masażu i fizjoterapii.

reFORMA  jest wyjątkowym miejscem łączącym mobilny i stacjonarny salon masażu leczniczego i  relaksacyjnego oraz gabinet fizykoterapii i rehabilitacji.  U mnie możesz poprawić zdrowie, zadbać o kondycję psychofizyczną, a także ukształtować swoją sylwetkę oraz zrelaksować się po ciężkim i stresującym dniu. To właśnie u mnie możesz zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie.

Dużą uwagę przywiązuję do warsztatu oferowanych przeze mnie usług, jak również najwyższej jakości kosmetyków i balsamów leczniczych używanych podczas
masażów i  terapii.

Uważnie wsłuchuję się w potrzeby pacjentów, chcąc kompleksowo sprostać ich problemom i dysfunkcjom. 

Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta, troska o komfort oraz mobilność prowadzonych usług.

  

 .